Thursday, March 22, 2012

List Jarosława Kaczyńskiego do członków PiS

Autor: Tomek Skupieński Luty - 25 - 2012

Serwis NaTemat.pl publikuje treść listu Jarosława Kaczyńskiego do członków Prawa i Sprawiedliwości. 

Prezes PiS jest w dobrej formie. W liście Smoleńsk znajdziemy dopiero w ostatnich akapitach. W pierwszych natomiast możemy przeczytać obrazowe wypunktowanie błędów ekipy rządzącej oraz wskazanie tych, którzy będą musieli za nie zapłacić, czyli zwykłych ludzi.

Dalej Jarosław Kaczyński sugeruje, że członkowie PiS powinni korzystać z internetu, gdyż jest to medium, które nie poddaje się cenzurze. Widać, że sprawa ACTA została zauważona w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński zwraca też uwagę na konieczność dużej aktywności na poziomie samorządowym, gdzie „kampania wyborcza trwa dzień w dzień”.

Szkoda tylko, że jako formę komunikacji ze społeczeństwem lider PiS wybrał formę obszernego listu (trudno przypuszczać, że Kaczyński liczył, iż jego treść nie wydostanie się poza krąg członków partii). Kto będzie na tyle zdeterminowany, by przeczytać go w całości? Pewnie niewielu. Wszystkim pozostałym pozostanie wysłuchanie wersji skróconej, przygotowanej przez mainstreamowe media, którym Kaczyński przecież nie ufa.

Zobaczymy, jaki użytek z pisma od prezesa zrobią członkowie PiS, czy w samorządach i internecie faktycznie zobaczymy ich ofensywę.

>>Treść listu Jarosława Kaczyńskiego do członków PiS

=====
Zapraszam na mój video blog na YouTube

=====
Bądź na bieżąco! Śledź Fan Page:

====
Podobał Ci się post? Podziel się nim ze znajomymi:

Leave a Reply